Punishment pictures
2016-02-28
364216
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1800-tal): (12) sk Punishment pictures, akvarell på rispapper, monterade i block, blocket ca 9,5x13 cm
Slitage, smärre fläckar