Klubbat för:
1 900 SEK
3 000 SEK
JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942), Hands in California, 1988, signerad JEF PT (provtryck), litografi 47,5x45 cm, bladstorlek 58,5x54,5 cm, oramad
364207
2016-02-28