Rune Persson oljemålning
2016-03-01
364197
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RUNE PERSSON (1914-1990): Trädgårdsmotiv, signerad Rune Persson, olja på duk, ca 47x59 cm