Stellan Mörner
2016-02-28
364169
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): ´´Perspektiv´´, signerad a tergo, olja på pannå, 49x34 cm
Krackelyr