Lars Tärning stilleben
2016-02-28
364163
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med apelsiner, signerad och daterad Lars Tärning -14, skiktmåleri på pannå, 31,5 x 14,5 cm