Lars Tärning stilleben
2016-02-28
364162
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med körsbär och jordgubbar, signerad och daterad Lars Tärning 02, skiktmåleri på pannå, 35 x 10 cm