Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med vinglas och frukter, signerad och daterad Lars Tärning -10, skiktmåleri på pannå, 15 x 20 cm
364160
2016-02-28