Peder Duke 4 färgseriegrafier
2016-02-26
364051
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): (4) Geometriska kompositioner, signerade Peder Duke, numrerade, färgserigrafier, varierande mått, oramade