Orientmatta old/semiantik
2016-03-02
364029
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, old/semiantik, Afghanistan, ca 243x360 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Lagningar