Pierre Olofsson
2016-02-26
364008
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad och numrerad Olofsson, 24/30 ET, färgserigrafi, bladmått ca 46x35 cm, oramad