Johannes Andersen soffbord
2016-02-26
363966
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, 1950/60-tal, Danmark, teak, lådor i sargen, höjd ca 50, 161x65 cm
Bruksslitage, skiva med smärre brännmärken