Komposition oljemålning
2016-02-24
363958
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLIVIER DE MAZIERES (född 1959): Komposition, monogramsignerad och daterad OM -81, olja på duk, ca 127 x 140 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist