Madeleine Pyk etsning
2016-02-28
363947
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934), "Mochudi Afrika", signerad och E A upplaga, etsning, tryckytans mått ca 26,5 x 18 cm