Lage Lindell färglitografi
2016-03-12
363916
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, signerad L. Lindell, 15/27, färglitografi, ca 57x75 cm
Ej examinerad ur ram. Bladet har åkt ner i ramen.