Lage Lindell
2016-03-12
363911
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, signerad L. Lindell, 4/50, färglitografi, ca 48x62 cm