Carl Gunne olja
2016-02-28
363905
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): Vintermotiv med bil, signerad Gunne, olja på duk, 49x72 cm