Anders Appelqvist litografi
2016-02-26
363835
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDERS APPELQVIST (född 1958): "Lifterskan", signerad Anders Appelqvist, 33/250, färglitografi, ca 55x85 cm