Taklampa art deco
2016-02-26
363833
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, art deco, 1920-/30-tal, förnicklad och svärtad stomme, 5 armar med gräddvita glaskupor, höjd 80, diameter 65 cm
Enstaka obetydlig glasnagg