Dalahäst
2016-02-25
363809
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DALAHÄST, 1900-talets första hälft, bemålad, höjd ca 25 cm
Slitage, smärre slitage