Bengt Lindström färglitografi
2016-02-26
363795
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurkomposition, signerad Lindström, 71/250, färglitografi, 50 x 70 cm
Något gulnat blad