Fat porslin Kina
2016-03-08
363751
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, Qianlong, konturerat brätte, dekor i underglasyrblått och famille-rosefärger, längd 42 cm
Skador: Lagning