Philip von Schantz, färglitografi
2016-03-03
363750
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med äpplen, kanna o vas, signerad och daterad v Schantz 87, litografi, 43x54 cm, oramad
Proveniens: I gåva av konstnären till nuvarande ägares mormor