Bordslampa alabaster
2016-02-23
363697
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, alabaster, i form av urna, höjd ca 36 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Obetydliga nagg