Bordslampa alabaster
2016-02-23
363696
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, alabaster, i form av urna med blad och vindruvor, total höjd med skärm ca 59 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Smärre nagg, skadad skärm