Reijmyre "Antik" karaffer
2016-02-25
363664
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REIJMYRE GLASBRUK, karaffer, 4 st., "Antik", blåsta glas, höjd 23 cm
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk
Skador: Glasen är handgjorda med driven kant och kan därför variera något i höjd och form