REINHOLD LJUNGGREN litografier
2016-02-26
363649
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), "Morgondimma" samt vintermotiv, 2 litografier, provtryck respektive 122/310, signerade R Ljunggren, motivmått 20 x 30 respektive 23 x 30 cm.
Något gulnade