Max Ernst färgetsning
2016-02-23
363647
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MAX ERNST (1891-1976): "Oiseaux en Peril", signerad Max Ernst, 51/100, färgetsning med prägeltryck, ca 31 x 25 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist