Victor Vasarely serigrafi
2016-02-23
363645
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern, 1908-1997): Komposition, signerad Vasarely, D/11, färgserigrafi, ca 48,5 x 28,5 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist