Lars Gynning
2016-02-25
363637
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS GYNNING (1920-2003): Abstrakt komposition, signerad och daterad Lars Gynning 1990, blandteknik på papper, ca 76x56 cm