Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005):
Violons, färglitografi, signerad Arman samt numrerad 18/150, ca 96x67 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
363632
2016-02-29