Skjortknappar frimurrarsymboler
2016-02-25
363610
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKJORTKNAPPAR, FRIMURRARSYMBOLER, 2 st, 18 k, guld, vikt ca 6,5 g, samling MANSCHETTKNAPPAR, delvis i silver medföljer
Slitage, smärre skador