Gustave De Breanski
2016-02-25
363607
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUSTAVE DE BREANSKI (1856-1898): Marinmotiv med segelfartyg och ångfartyg, signerad, olja på duk, ca 30x46 cm