Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-tal, 6-armad, höjd 75, diameter 90 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage

363541

2016-03-02