Einar Jolin litografi
2016-02-25
363461
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, 230/360, färglitografi, 45x55 cm