Tommy TC Carlsson oljemålning
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TOMMY "TC" CARLSSON (född 1958): "Det lilla medecinskåpet" , signerad och daterad a tergo Tommy Carlsson -07 olja på duk, ca 25x25 cm
Visas på Geijersgatan, Göteborg
363448
2016-02-29