Luktdosa burk flakong
2016-02-25
363441
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LUKTDOSA, BURK, FLAKONG, silver, höjd 2,5 till 12 cm, luktdosan ej stämplad, burk stämplad 900
Smärre slitage