Lars Melander
2016-02-25
363437
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS MELANDER (född 1939): Figurkomposition, signerad Lars Melander, 5/200, färglitografi, 61x89 cm