Hans Ekegårdh oljemålning
2016-02-24
363409
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS EKEGÅRDH (1881-1962):Modell, monogramsignerad HE, olja på duk, ca 18 x 23 cm