Bröllopstäcke suzani antik
2016-03-02
363404
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BRÖLLOPSTÄCKE, suzani, antik, sannolikt Uzbekistan, broderiarbete på 6 våder samt 2 bårdvåder, ca 236x201 cm
Slitage, äldre lagningar, kortad