Ulf Gripenholm färglitografi
2016-02-23
363360
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943), Skogen och jorden, signerad och numrerad Ulf Gripenholm 24/200, färglitografi, 54x75 cm