Roj Friberg litografi
2016-02-23
363298
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROJ FRIBERG (född 1934): Noshörningsgrotta, monogramsignerad och daterad R f -74, 108/200, litografi, 44x56 cm
Gulnad i marginalen