Axel Sjöberg akvarell
2016-02-23
363288
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL SJÖBERG (1866-1950), vårvinterlandskap med änder, signerad och daterad Axel Sjöberg1932, akvarell, 25 x 35 cm
Något gulnad