Golvlampa mässing
2016-02-23
363284
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-tal, mässing, höjd ca 140 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Bruksslitage, ytskador