Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-02-23
363265
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Suputen, olja på duk, 45 x 37 cm
Mindre färgbortfall och ytskador