Philip von Schantz färglitografi
2016-02-21
363257
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Svart, signerad v. Schantz -78, 24x265 cm, färglitografi, 50x76,5 cm