Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CHRISTER LARSSON för Sven Larsson Möbelshop, troligen, soffbord / bänk, furu, 1900-talets andra hälft, höjd 35, 140x50 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
363251
2016-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner