Oljemålning
2016-02-23
363227
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad E Blond, 1895, Mastbrott, olja på duk, 60x104 cm