Oljemålning
2016-02-21
363217
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Solnedgång över vattendrag, olja på pannå, ca 32x40 cm