Danielli oljemålning
2016-02-21
363216
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
A.DANIELLI (1900-tal): Badande kvinnor, signerad, olja på duk, ca 63x77 cm