Bordslampa
2016-02-21
363162
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets slut, patinerad metall, höjd inkl. skärm ca 65 cm
Slitage